Celý rok nic a najednou sem vkládáme nové příspěvky? Blog jsme přestali používat, abychom ho vzkřísili opět z mrtvých, celý překopali a upravili. Na blogu sice stále intenzivně pracujeme, koukáte však na předzvěst novějšího, modernějšího webu nacpaného užitečných informací nejen pro začínající hráče.

Hlavní hřeb tohoto roku bylo nahození nového fyzického serveru, přestěhování serveru do pražského datacentra, tím vylepšení latencí hráčům ve hře a samozřejmě zvýšení herního komfortu.
S tím jsme přešli i na nejnovější webové technologie a s nimi se rozbily všechny staré nefunkční webové vychytávky a statusy, které jsme měli k dispozici, takže jsme je prozatím odebrali, než je kompletně přepíšeme. Důležité však je, že je server nyní bezpečnější, než kdy dřív, rychlejší než kdy dřív, ekologičtější než kdy dřív (má spotřebu cca o polovinu menší, než předchozí stroj) a server má tedy nejlepší podmínky, jaké ve 13 leté historii 3serveru měl.

Teď k tomu, co nás čeká a nemine. Navyšujeme všude limity, upravujeme herní servery s přizpůsobením na novou mašinu a současně jsme založili novou divizi 3serveru na hru Counter-strike: Global Offensive, odkaz najdete na csgo.3server.net. 

Současně jsme hned dosáhli první vlaštovky, v podobě rankingu na webu counter-strike-servers.net, kde se z celkového počtu 4443 serverů momentálně nacházíme na 5 a 6. pozici. (pozice se může měnit v závislosti na čase).